Anasayfa / Tanıtım Yazıları / Kadınların Zevk Noktaları

Kadınların Zevk Noktaları

Özel gecelerin ön sevişmelerinde bilinmesi gereken en önemli hususlardan biri kadınların zevk noktaları ile erkeklerin zevk noktalarıdır. Burada bahsedilecek olan konu ise kadınların zevk noktaları hakkındadır.

Bir erkek olarak bu noktaları bilmeniz ve ön sevişme esnasında kullanmanız, partnerinizi bir hayli memnun edecektir. Çünkü zevk noktalarına yapılan en ufak bir dokunuş dahi önem taşımaktadır ve tüm geceyi etkileyebilmektedir. O halde kadınların zevk noktaları nelerdir ve nasıl harekete geçilmelidir hep birlikte öğrenelim.

  1. SAÇLAR: Kadınlar, saç diplerindeki sinirlere bir uyarı gönderildiğinde, oldukça derinden etkilenebilmektedirler. Saçlar yumuşak dokuları ile okşanabilecek ve küçük küçük dokunuşların gezebileceği en mükemmel yerlerdir. Eğer kadın partnerinizin saçlarına minik bir dokunuş ile onu sevişmeye davet edeceksiniz, bu güzel bir yöntem olacaktır ve partneriniz bir hayli heyecanlanacaktır.
  2. BOYUN: Kadınlar genel olarak parfümlerini bu bölgede daha fazla kullanırlar. Bu yüzden de karşı cinslerinin, boyunlarından kokuyu içlerine çekerek öpmelerinden bir hayli memnun olurlar. Cinsel bir ilişkiye başlamak için, kadın partnerinizi boynunda öpmek, onun uyarılmasını sağlayacaktır. Kadınların öpülmekten en çok hoşlandıkları yer burasıdır ve bir ilişkiye girmek için mutlaka boyundan öpülmeyi beklerler. Islak ve yumuşak öpücükler, güzel bir uyarıcı olacaktır.
  3. SIRT: Özellikle de sırt dekoltesi veren bir kıyafet tercihi yaptıklarında, sırtlarından mutlaka etkilenmektedirler. Kadınınızı belinden yukarıya doğru, minik dokunuşlar ile çıldırtabilirsiniz. Partnerinizin tam sırt kısmına masajlar yaparak, onu kendinize çekerek, daha heyecanlı ve istekli olmasını sağlayabilirsiniz. Kadınların sırtlarından tahrik olduğu reddedilemez bir gerçektir.
  4. DUDAKLAR: Kadınlarda gerek öperken gerekse dokunurken en fazla dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de dudaklardır. Kuşkusuz, dudaklar bir cinsel ilişkinin başlaması için en önemli adrestir. Partnerinizin dudaklarına ufak dokunuşlar, parmak uçları ile okşama ve çok minik öpücükler kondurarak, onu ilişkiye rahatlıkla çekebilirsiniz.
  5. GÖĞÜS UÇLARI: Kadınların, bir ön sevişme esnasından en fazla etkilendikleri bölgelerden biri göğüs uçlarıdır. En ufak bir dokunuşta dahi, sertleşerek ve küçülerek, ilişkiye ne kadar hazırlıklı ve istekli olduklarını belirtmektedir.
  6. KLİTORİS: Ve en önemli unsur olarak elbette karşımıza klitoris çıkmaktadır. Erkekler bu noktayı tam olarak yakaladıklarında, çok ufak dokunuşlarla dahi kadınlarını etkileyebilmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Güvenli Eşya Saklama başlıklı makalemizde eşya depolama, ev depolama ve ev eşyası depolama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Kalite Belgelendirme Merkezi

Ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmak, yeni müşteri ilişkileri kurmak, rekabet piyasasında avantaj sağlamak ve tüm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir